Доплата

Добрий день. Чи мають доплачувати 20% гiрських на допомогу при народженнi дитини? Дитину народила в 2013 роцi.
Згідно п.2 ст. 6 З А К О Н У  У К Р А Ї Н И «Про статус гірських населених пунктів в Україні» 

Розмір  державних  пенсій,  стипендій,  всіх  передбачених чинним  законодавством  видів  державної  матеріальної    допомоги громадянам, які одержали статус особи,  що  працює,  проживає  або навчається на території населеного  пункту,  якому  надано  статус гірського, збільшується на 20 відсотків.

Звертайтесь, у письмовому вигляді, за роз’ясненнями до Рожнятівського  районного УПСЗН.

Додати коментар

Оприлюднити коментар