Зростай Малюк!
question
Доброго дня,я аспірант,що отримує стипендію і викладач-сумісник на 0,35 ставки.25 січня вийшла в декретну відпустку.які правила нарахування декретних?дякую,!... детальніше »
Комісар Марина , вік: 27 , Суми
question
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, якою довідкою підтвердити статус матері-одиначки для безплатного навчання дитини в школі-інтернаті (відповідно до п.3.4 порядку встановлення плати для батьків за перебування ді... детальніше »
Стецюк Наталія , вік: 46
banner 40banner 43banner 46banner 44
 
Свіжі статті Натисніть цю кнопку, щоб додати наші статті в Вашу RSS-стрічку Всі статті
Хочу выразить огромную благодарность вам за прекрасную Обменную карту Зростай, малюк, в которой очень много полезной информации!
Детальніше
Переглядів: 117
Коли потрібен лікар? Завжди!!! Але це нереально. Тому перераховуємо ситуації, коли лікар потрібний обов'язково.
Детальніше
Переглядів: 336
Фактично єдиним препаратом, здатним зруйнувати вірус грипу, є озельтамівір, комерційне ім'я — таміфлю. Теоретично є ще одні ліки (занамівір), але воно використовується лише інгаляційно, та й шансів побачити його в нашій країні небагато.
Детальніше
Переглядів: 265
Детальна інструкція крок за кроком пояснює, що робити у випадку захворювання, і нагадує, як його уникнути. Запам'ятайте найголовніше: тактика ваших дій абсолютно не залежить від того, як називається вірус. Це грип сезонний, свинячий, слонячий, пандемічний, це взагалі не грип — це не важливо. Важливо лише те, що це вірус, що він передається повітряно-крапельним шляхом і що він вражає органи дихання.
Детальніше
Переглядів: 291
Популярні статті Популярні статті
Шановні жінки, сьогодні ми поговоримо з Вами щодо медико-правового забезпечення вагітної жінки в жіночій консультації. Коли Ви, в результаті появи певних ознак (затримка місячних , нудота, зміни смаку) відчуєте що завагітніли Вам потрібно звернутись до лікаря акушера-гінеколога жіночої консультації або до свого сімейного лікаря. Варто пам’ятати, що ознак вагітності досить багато і усі вони можуть проявлятися у вагітних жінок по-різному. Тому найбільш вірогідним підтвердженням вагітності в наш час є тест на вагітність.
Детальніше
Переглядів: 195813
Матеріальна допомога в зв'язку з вагітністю та пологами в Україні – це оплата відпустки(декретної відпустки), що надається жінкам на підставі медичного висновку.
Детальніше
Переглядів: 129194
Якщо Ви працюєте на момент, коли дізналися про вагітність, то потрапляєте під захист Українського законодавства. Важливо, щоб Ви знали свої права ще до того, як виникне необхідність ними скористуватися.
Детальніше
Переглядів: 79044
Під час останніх тижнів вагітності матусі часто чують суперечливі думки про істинну надбавку ваги - багато погано, мало теж. Як взнати, що для тебе це багато? Як контролювати свою надбавку без збитку для здоров'я мами і майбутнього малюка...
Детальніше
Переглядів: 46490
Продукти які НЕ рекомендується вживати в перші три місяці годування; Перелік продуктів, які повинні входити в раціон годуючої мами та способи їх обробки; Cписок продуктів, які містять максимальну кількість деяких вітамінів;
Детальніше
Переглядів: 45703