На главную Карта сайта Задать вопрос      
Консультаційна лінія з усіх питань материнства:
+380 44 492 92 02
Зростай Малюк!
Головна » Відповіді на питання » Низьке розташування голівки плоду
question
доброго дня.Як розрахувати декретні , якщо жінка перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною до трьох років, а народжувати вона буде в період до досягнення першою дитиною пятирічного а другої д... детальніше »
Мілян Оксана , вік: 44
question
На 22 тижні вагітності(155 день) відбулись передчасні пологи (двійня).Чи можу я отримати відпустку по вагітності та пологах якщо діти померли?... детальніше »
Максимюк Іванна , вік: 44
banner 17banner 19banner 3
 
Низьке розташування голівки плоду
Мені 18 років я на 33-34 неділі вагітності взагалі вагітність проходить нормально! Але ще на першому УЗД нам повідомили що малюк лежить низько! Чи вплине це якось на перебіг пологів? (в нас було дві яйцеклітини але пішла саморедукція одного плідного яйця)
Боднар Тетяна , вік: 18 , Обухів

Зазвичай, низьке розташування голівки плоду не є небезпечним, проте,  з метою дотримання обережності порадьтесь зі своїм лікарем щодо носіння спеціального допологового бандажу. Крім цього, не можна піднімати тяжкості, потрібно частіше відпочивати і уникати ходіння сходахми У разі потреби лікар може Вас до стаціонару для більш ретельного спостереження.

І саме головне, потрібно просто виконувати всі вказівки лікаря. Згідно спостережень, практично всі пологи, яким передувала вагітність з низьким розташуванням голівки плоду, закінчуються благополучно, як для матері, так і для її малюка.
 
vericode