На главную Карта сайта Задать вопрос      
гаряча лінія:
+380 44 492 92 02
Зростай Малюк!
Головна » Відповіді на питання » Низьке розташування голівки плоду
question
Доброго дня. Скажіть будь ласка нам 1 місяць, малеча на змішуваному годуванні,але стул 1 раз на день і густий,як пластилин,в день спить лишень на животі. Що нам робити?... детальніше »
Григоращук Марина , вік: 44 , Чернівці
question
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чому на Снятинський район Івано-фФранківської області (всі інші райони нарахували) не нарахували гроші на дітей? Або підкажіть куди звернутись.... детальніше »
Мандрусяк Марина , вік: 21 , Село Іллінці
 
Низьке розташування голівки плоду
Мені 18 років я на 33-34 неділі вагітності взагалі вагітність проходить нормально! Але ще на першому УЗД нам повідомили що малюк лежить низько! Чи вплине це якось на перебіг пологів? (в нас було дві яйцеклітини але пішла саморедукція одного плідного яйця)
Боднар Тетяна , вік: 18 , Обухів

Зазвичай, низьке розташування голівки плоду не є небезпечним, проте,  з метою дотримання обережності порадьтесь зі своїм лікарем щодо носіння спеціального допологового бандажу. Крім цього, не можна піднімати тяжкості, потрібно частіше відпочивати і уникати ходіння сходахми У разі потреби лікар може Вас до стаціонару для більш ретельного спостереження.

І саме головне, потрібно просто виконувати всі вказівки лікаря. Згідно спостережень, практично всі пологи, яким передувала вагітність з низьким розташуванням голівки плоду, закінчуються благополучно, як для матері, так і для її малюка.
 
vericode