На главную Карта сайта Задать вопрос      
Консультаційна лінія з усіх питань материнства:
+380 44 492 92 02
Зростай Малюк!
Головна » Відповіді на питання » Низьке розташування голівки плоду
question
Внучці 9.10.2014р. виповнюється 2 роки(перша дитина). З 1.10.2014р. невістка виходить на роботу. Догляд за внучкою буде здійснювати бабуся. Чи при відповідному оформленні документів на роботі і у фонді соцзахисту бабуся ... детальніше »
Шикула Оксана , вік: 48 , Ужгород
question
Ребенок родился 23 июля 2014 года в Донецке, мы пособие на рождение ребенка оформили в совбесе в Горловке, обещали что выплаты будут с августа 2014ода. В связи с боевыми действиями выплаты не производи... детальніше »
Ходус Андрей , вік: 44 , Дебальцево
banner 17banner 19banner 3
 
Низьке розташування голівки плоду
Мені 18 років я на 33-34 неділі вагітності взагалі вагітність проходить нормально! Але ще на першому УЗД нам повідомили що малюк лежить низько! Чи вплине це якось на перебіг пологів? (в нас було дві яйцеклітини але пішла саморедукція одного плідного яйця)
Боднар Тетяна , вік: 18 , Обухів

Зазвичай, низьке розташування голівки плоду не є небезпечним, проте,  з метою дотримання обережності порадьтесь зі своїм лікарем щодо носіння спеціального допологового бандажу. Крім цього, не можна піднімати тяжкості, потрібно частіше відпочивати і уникати ходіння сходахми У разі потреби лікар може Вас до стаціонару для більш ретельного спостереження.

І саме головне, потрібно просто виконувати всі вказівки лікаря. Згідно спостережень, практично всі пологи, яким передувала вагітність з низьким розташуванням голівки плоду, закінчуються благополучно, як для матері, так і для її малюка.
 
vericode