Зростай Малюк!
Головна » Відповіді на питання » Низьке розташування голівки плоду
question
Доброго дня,скажіть будь-ласка,я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною,планую з 1 грудня 2015 року -вийти на роботу,чи можу я батька дитини оформити у відпустку по догл. за дитиною до досягнення ... детальніше »
Нестерчук Ірина , вік: 45 , Рокитне
question
Чи може надати дозвіл орган опіки та піклування про зняття з реєстрації моїх малолітніх дітей без згоди батька? Чи тільки потрібно звиртатись до суду?... детальніше »
Стаднік Оксана , вік: 45
banner 29banner 34banner 37banner 38
 
Низьке розташування голівки плоду
Мені 18 років я на 33-34 неділі вагітності взагалі вагітність проходить нормально! Але ще на першому УЗД нам повідомили що малюк лежить низько! Чи вплине це якось на перебіг пологів? (в нас було дві яйцеклітини але пішла саморедукція одного плідного яйця)
Боднар Тетяна , вік: 18 , Обухів

Зазвичай, низьке розташування голівки плоду не є небезпечним, проте,  з метою дотримання обережності порадьтесь зі своїм лікарем щодо носіння спеціального допологового бандажу. Крім цього, не можна піднімати тяжкості, потрібно частіше відпочивати і уникати ходіння сходахми У разі потреби лікар може Вас до стаціонару для більш ретельного спостереження.

І саме головне, потрібно просто виконувати всі вказівки лікаря. Згідно спостережень, практично всі пологи, яким передувала вагітність з низьким розташуванням голівки плоду, закінчуються благополучно, як для матері, так і для її малюка.

Таня
Comment
Ответ #1 28.10.201522:38:59

я на 34 тижні вагітності мені кажуть що в мене низько лежить дитинка і коротка шийка матки.ЧИ безпечний такий діагноз?
 
vericode