Зростай Малюк!
Головна » Відповіді на питання » Низьке розташування голівки плоду
question
Добрый день, скажите пожалуйста я мать одиночка. Мне пришло уведомление что мне отказано в помощи одиноким матерям на подставе зачислением доходов которые я получила еще перед рождением ребенка(дикретные). Воз... детальніше »
Кукало Юлия , вік: 22 , Глобино
question
Я отримала лікарняний лист і мені потрібно оформляти декретну відпустку дородову але я навчаюся в коледжі на держ замовленні і отримую стипендію які документи я маю подати до УПСЗН... детальніше »
музиря анна , вік: 46 , Полтава
banner 34banner 40banner 41
 
Низьке розташування голівки плоду
Мені 18 років я на 33-34 неділі вагітності взагалі вагітність проходить нормально! Але ще на першому УЗД нам повідомили що малюк лежить низько! Чи вплине це якось на перебіг пологів? (в нас було дві яйцеклітини але пішла саморедукція одного плідного яйця)
Боднар Тетяна , вік: 18 , Обухів

Зазвичай, низьке розташування голівки плоду не є небезпечним, проте,  з метою дотримання обережності порадьтесь зі своїм лікарем щодо носіння спеціального допологового бандажу. Крім цього, не можна піднімати тяжкості, потрібно частіше відпочивати і уникати ходіння сходахми У разі потреби лікар може Вас до стаціонару для більш ретельного спостереження.

І саме головне, потрібно просто виконувати всі вказівки лікаря. Згідно спостережень, практично всі пологи, яким передувала вагітність з низьким розташуванням голівки плоду, закінчуються благополучно, як для матері, так і для її малюка.

Таня
Comment
Ответ #1 28.10.201522:38:59

я на 34 тижні вагітності мені кажуть що в мене низько лежить дитинка і коротка шийка матки.ЧИ безпечний такий діагноз?
 
vericode