Малюк від 0 до 1 року Обране Статті

Наme – корисний м’ясний прикорм для малят від 7 місяців

На сьогодні існує широкий вибір дитячих пюре. Ми хочемо розповісти про дитячі м’ясні пюре Наme, які ви можете зустріти на полицях в магазинах. М’ясний прикорм в раціон малюка рекомендований до введення з 7 місяців (дітям у яких низький рівень гемоглобіну або на штучному вигодовуванні, в деяких випадках, можливо вводити м’ясо в раціон в 5,5-6 місяців). Тільки м’ясо є повноцінним джерелом незамінних амінокислот, фосфору, тваринного білку і жиру, вітаміну В12. М’ясо забезпечує зростаючий організм білками, які сприяють формуванню тканин і клітин. Насичує малюка залізом і цинком. Ці елементи дуже важливі для маленького зростаючого організму. Знайомити малюка рекомендується з м’ясних пюре тих, що містять один вид м’яса, наприклад – індички, кролика, курки, телятини, яловичини. Не рекомендується розпочинати прикорм з баранини. Так само важливо враховувати особливості кожного малюка – за наявності алергічної реакції на білок коров’ячого молока, телятину і  яловичину переносимо на пізніші періоди. Розпочинаємо прикорм з м’яса індички або кролика. Якщо адаптація до м’ясних блюд пройшла успішно, можна вводити м’ясо в щоденний раціон малюка і з кожним подальшим місяцем збільшувати порцію. На первинному етапі малюк повинен з’їдати порядку 10г- 20 г м’яса в день, а до року  порція досягає 50-70г. Вводячи м’ясний прикорм в раціон малюка, батьки стикаються з дилемою – купувати готові м’ясні пюрешки або готувати їх самостійно. Пропонуємо розглянути плюси і мінуси обох варіантів :

Приготування м’ясного прикорму в домашніх умовах – плюси:

  • Батьками контролюється  процес приготування продукту, умови і терміни зберігання готового блюда.
  • Малюк постійно отримує свіжоприготоване блюдо.
  • При приготуванні м’ясного прикорму в домашніх умовах, гарантовано немає барвників і консервантів.

Приготування м’ясного прикорму в домашніх умовах – мінуси:

  • Придбаючи м’ясо на базарі або в магазинах є ризик, що продукт виявиться неякісним.
  • Зберігатися приготоване блюдо може в холодильнику не більше доби – маленький термін зберігання.
  • Потрібні тимчасові витрати на приготування прикорму.

Переваги купівлі пюре вироблених в промислових умовах :

  • Якість пюре вироблених в промислових умовах та технологію виробництва строго контролюють державні органи.
  • У пюре вироблених в промислових умовах більше термін зберігання.
  • Зручність узяти баночку з собою у гості або на прогулянку.
  • Не треба витрачати час на приготування.
  • Пюре розфасують відповідно до вікових потреб малюка.
  • Є варіант вибрати пюре в яких м’ясо змішують з іншими інгредієнтами – кашами або овочами.
  • Продукція додатково збагачується вітамінами і іншими корисними речовинами .

Мінуси покупного пюре – в деяких випадках ціна.

Види м’яса і їх властивості :

Курка – багата вітаміном В3, який сприяє формуванню волосся, кісткової і ендокринної системи. За рекомендацією педіатрів продукти з м’яса птиці можуть складати до 30% від загальної кількості м’ясних продуктів в раціоні малюка.

Яловичина – джерело повноцінного білку, що є будівельним матеріалом  тіла дитини. Містить амінокислоту таурин, необхідну для розвитку головного мозку.

Індичка – не викликає алергічної реакції, крім того, м’ясо індички багате мікроелементами і вітамінами . У цьому м’ясі міститься калій, залізо, кальцій, вітаміни А і групи В. Високий вміст вітамінів РР, необхідні для розвитку головного мозку і нервової системи малюка.

Яловичина з серцем – починаючи з 8-го місяця, педіатри рекомендують вводити в раціон харчування  двокомпонентні пюре. Які дозволяють поповнити меню малюка такими важливими елементами  як калій, натрій, магній, цинк і залізо, що сприяє нормальному розвитку нервової системи.

Яловичина з язиком – додавання язика яловичини  дозволяє отримати ніжну структуру продукту і сприяє комфортному травленню.

Яловичина з печінкою – сприяє підвищенню гемоглобіну в крові, рекомендується для профілактики і лікування залізодефіцитної анемії.

Телятину за  велику  кількість амінокислот і мінералі,в  вважають одним з найкорисніших видів м’яса. У ній мало жиру, тому вона легко засвоюється  дитячим організмом.

Важливо при виборі м’яса для першого прикорму порадитися зі своїм педіатром . У малюка можуть бути індивідуальні особливості, які внесуть корективи в терміни введення прикорму, а так само у виборі виду м’яса. М’ясне пюре для прикорму грудничка пробуде в меню крихітки  до півтора-двох років. Потім дитина може отримувати м’ясо у вигляді парових котлет, тефтелей, фрикаделей .

Нехай наші малюкі зростають здоровими !

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.