Відповіді на питання

Проблеми грудного вигодовування

Зазвичай, випадки, коли дійсно не хватає грудного молока для вигодовування дитини досить поодинокі.

Це, в першу чергу, означає, що мати не дотримується основних правил грудного вигодовування.

З правилами правильного грудного вигодовування можна ознайомитись на сайті «Зростай, Малюк!», і, якщо їх дотримуватись, можна хоча б частково відновити грудне вигодовування, як я зрозумів, молоко в грудях ще є.

Заміна грудного молока на суміші проводиться тільки у разі прямих показів: дійсно дуже малої лактації, захворювань материнських грудей.

Спробуйте все-таки заново привчати до грудей, прикладайте дитину до грудей правильно і часто, якщо не хватає молока в одних грудях , давайте другі, але наступне годування починайте з тих грудей, якими закінчували годування.

Тільки у разі повного зникнення лактації потрібно переходити на суміші, відносно їх вибору порадбтесь з своїм педіатром.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.