Нічого особистого! Лише ускладнення

Якщо Ви вже зробили щеплення від грипу, то Вам не загрожують подібні звернення та «листи»! А усім іншим радимо дочитати до кінця, адже Ваше здоров’я – це Ваше майбутнє.

«Привіт! Мене звуть ГРИП, я розумію, що ти не дуже радий мене бачити, але зрозумій нічого особистого… Для мене твоя хвороба – це лише робота! Вияви повагу до мене та моїх друзів – ускладнень. Зрозумій, нам теж не дуже «посміхається» вовтузитися з такими, як ти, але ж ти сам винен – ти знав на що йдеш! Ти знав, як не слід робити, але робив. Згадай, що тобі казали? Тебе попереджали, що треба слідкувати за своїм здоров’ям. Але ти не слухав, навіть коли з’явилися перші «дзвоники», у вигляді нежиті, температури, головного болю, ти вперто не звертав на це уваги…Наївний, тобі здавалося, що тобі пощастить, як і минулого разу, однак, ні я, ні мої колеги ускладнення другого шансу не даємо! То ж звиняй, ось твоя «чорна мітка». Що це? Бланк на госпіталізацію!»

З листа Віто ГРИПеоне кожному хто захворів на ГРИП

Погодьтеся, нагадує класичний монолог з фільму про італійську чи будь-яку іншу мафію, але в кіно все можна переграти. А ось життя таких подарунків не робить, тому й треба все робити «з першого дублю», не маючи права на помилку. Імпровізуючи, ми вимушені покладатися на інтуїцію, однак у питаннях, що стосуються нашого здоров’я, слід все ж таки бути більш обережним та робити обдумані кроки. Саме таким кроком у випадку з грипом є щеплення! Тому що краще зараз витратити незначну частку свого часу, щоб у майбутньому не гаяти той-таки дорогоцінний час на хворобу. Тож, заради власної безпеки й безпеки рідних, вакцинуйтеся!

До речі, вакцинуватися можна впродовж усього сезону грипу, але поквапитись все ж таки має неабиякий сенс!

Встигніть на #БЕЗГРИП та забутьте про листи від подібних «мафіозі»!