Для вагітних Малюкам від 1 до 3 років Обране

І вдома, і на прогулянці: дитячий вологий туалетний папір Smile з Фіксиками тепер у зручному форматі.

Є теми, які вважаються незручними, а тому про них не заведено говорити вголос. І дуже даремно, адже чистота дитячої шкіри після відвідування туалету важлива не менш, ніж миття рук. Бренд Smile випустив дитячий вологий туалетний папір в міні-форматі. Тепер пакунок можна брати з собою куди завгодно – в школу, на прогулянку, в гості і навіть в дитячий садочок!

Вологий туалетний папір це сучасний тренд у всьому світі. В нашій країні його використовують для своїх малюків все більше турботливих батьків. Вологий туалетний папір українського бренду ТМ Smile тепер можна придбати ще й в зручному кишеньковому форматі. Маленький пакуночок з улюбленими дитячими героями мультфільму«Фіксики» – Нуликом та Симкою легко покласти в дитячий рюкзак. Доречі, ТМ Smile перша в Україні, яка випустила дитячий вологий туалетний папір в міні-форматі. І це далеко не всі переваги продукту.

  • Туалетний папір виготовлено з нетканого полотна BioFlush, що виробляється на основі натуральної ціллюлози, м’якої та комфортної для дитячої шкіри. Його можна змивати в унітаз, адже біорозкладне полотно повністю розчиняється у воді та не забруднює навколишнє середовище.
  • Дерматологічно протестовано в лабораторії Європейського Союзу та рекомендовано для використання дітей від 3 років.
  • Вологий туалетний папір має збалансований pH, приємний аромат, не містить спирту та є гіпоалергенним.
  • Маленький пакуночок туалетного паперу «Smile» має 20 вологих серветок та зручний клапан, що не дає їм пересихати.

Покладіть пакунок вологого туалетного паперу в дитячий рюкзак, візьміть з собою на прогулянку, занесіть до дитячого садочка, і Фіксики від ТМ «Smile» подбають про комфорт і чистоту.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк