Малюкам від 1 до 3 років

І вдома, і на прогулянці: дитячий вологий туалетний папір Smile з Фіксиками тепер у зручному форматі.

Є теми, які вважаються незручними, а тому про них не заведено говорити вголос. І дуже даремно, адже чистота дитячої шкіри після відвідування туалету важлива не менш, ніж миття рук. Бренд Smile випустив дитячий вологий туалетний папір в міні-форматі. Тепер пакунок можна брати з собою куди завгодно – в школу, на прогулянку, в гості і навіть в дитячий садочок!

Вологий туалетний папір це сучасний тренд у всьому світі. В нашій країні його використовують для своїх малюків все більше турботливих батьків. Вологий туалетний папір українського бренду ТМ Smile тепер можна придбати ще й в зручному кишеньковому форматі. Маленький пакуночок з улюбленими дитячими героями мультфільму«Фіксики» – Нуликом та Симкою легко покласти в дитячий рюкзак. Доречі, ТМ Smile перша в Україні, яка випустила дитячий вологий туалетний папір в міні-форматі. І це далеко не всі переваги продукту.

  • Туалетний папір виготовлено з нетканого полотна BioFlush, що виробляється на основі натуральної ціллюлози, м’якої та комфортної для дитячої шкіри. Його можна змивати в унітаз, адже біорозкладне полотно повністю розчиняється у воді та не забруднює навколишнє середовище.
  • Дерматологічно протестовано в лабораторії Європейського Союзу та рекомендовано для використання дітей від 3 років.
  • Вологий туалетний папір має збалансований pH, приємний аромат, не містить спирту та є гіпоалергенним.
  • Маленький пакуночок туалетного паперу «Smile» має 20 вологих серветок та зручний клапан, що не дає їм пересихати.

Покладіть пакунок вологого туалетного паперу в дитячий рюкзак, візьміть з собою на прогулянку, занесіть до дитячого садочка, і Фіксики від ТМ «Smile» подбають про комфорт і чистоту.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.