Для молодих матусь Обране

Десять легких кроків до здорового харчування

Візьми правильне за звичку

Правильне харчування – одна з умов здорового життя. Адже більшість хвороб пов’язані з тим, що ми їмо. Найпростіший спосіб триматися у формі без зайвих зусиль – однозначно здорове харчування.

Дотримуючись простих правил здорового харчування, легко почуватися значно краще. Це дуже вдала альтернатива жорстким дієтам і виснажливим годинам у тренажерному залі, особливо, коли багато часу приділяється малюку.

Багато хто починає харчуватися правильно, але знову повертається до некорисного. Це тому, що перехід має бути поступовим, адже різка зміна харчування  не всім під силу.

Отже, основні кроки здорового харчування для матусі:

Якщо ви прагнете дотримуватися здорового способу життя та здорового харчування, то і ваша дитина буде прагнути перейняти ваші звички,  так само звикати до ваших звичок харчування. Подавайте хороший приклад, використовуючи різноманітність у харчуванні. Навчайте дитину практиці здорового харчування з ранніх років. Це допоможе їй правильно рости і розвиватись.

Не варто виключати повністю цукерки та тістечка. Жири, сіль і цукор мають бути присутні в їжі, а не відсутні  повністю. Просто навчіть дитину вживати їх невеликими кількостями.

Приготуйте самі або купіть деяку кількість продуктів здорового харчування і постійно тримайте їх напоготові, так, щоб їх можна було з’їсти в будь-який час в якості закуски. Дозволяйте тільки дуже невелику кількість печива.

Прийом  їжі за домашнім столом сприяє повільному вживанню їжі. Тому ваша дитина повинна приймати їжу повільно. Заохочуйте нормальне харчування і намагайтеся уникати фастфудів – вони провокують ожиріння.

Спільні сніданки та обіди і повноцінна їжа в сім’ї допомагає дітям правильно харчуватися. Під час спільного обіду, зазвичай, відбуваються приємні легкі розмови про щоденні турботи тощо.

Купівля продуктів і приготування їжі можуть стати розвагою для дітей. Можна це використовувати, оскільки в цей час, граючи, діти вчаться вашим уподобанням в їжі, а ви насолоджуєтеся часом, проведеним з дітьми.

Не варто під час їжі дивитися телевізор. Це ускладнює спілкування, якщо ви не одні, і в будь-якому випадку часто призводить до переїдання .

Якщо Ви покладіть дітей спати голодними, це може призвести до появи у них сильного відчуття голоду. Вони спробують щось з’їсти по першій  можливості. Тому ніколи, ні в якому разі, не використовуйте голод в якості покарання.

Якщо ваша дитина обідає в школі, то постарайтеся більше дізнатися про шкільне меню. Під час приготування домашніх обідів включайте в них якомога більше різноманітних продуктів. Якщо доводитися обідати не вдома – вибирайте кафе або ресторани здорового харчування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.