Для вагітних Знижки та акції Обране

Придане для новонародженого

Якщо Ви є власницею Обмінної карти ЗРОСТАЙ МАЛЮК №46  – скористайтеся купоном зі штрих-кодом від  дитячого універмагу «СМІК», що знаходиться на стор. 22. За його допомогою Ви отримаєте знижку 15% на дитячі товари та товари для вагітних у магазинах мережі по всій Україні.

Що важливо підготувати до народження дитини? Що купити відразу, а що може зачекати повернення з пологового? Давайте з’ясуємо.

Пелюшки. Боді. Чоловічки. Потрібні вже у пологовому будинку. Краще купити необхідний мінімум пелюшок: 5 легких ситцевих на теплу пору року та 5 теплих фланелевих на холодну. Дуже комфортними на всі сезони є муслінові пелюшки з бамбуку. І не забувайте про головний гардероб маляти: боді та чоловічки, вони зручні й не обмежують рухи. По 5 одиниць тонких чи товстіших, залежно від пори року, на перший час має вистачити.

Ванночка. Потрібна протягом першого місяця життя. Купання для малюка – не лише миття, а й чудова профілактика застудних захворювань та загартування. Зверніть увагу на ванночку на ніжках. Із нею батькам не потрібно нахилятися й шукати зручну позу для підтримки малюка.

Речі для догляду. Олійка, присипка, ножички, гребінець – речі, що обов’язково потрібні для гігієни  малюка від народження.

Конверт. Дуже зручно використовувати під час прогулянок восени та взимку замість ковдри. Для осені обирайте синтапоновий, взимку – хутряний. Окремо варто придбати гарний конверт на виписку з пологового будинку – свято народження дитини має бути урочистим!

Візочок. Важливість прогулянок на свіжому повітрі доводити нікому не потрібно, тому важливо підібрати зручний візок-люльку, із яким не лише комфортно довго гуляти, а й який легко виносити й заносити додому.

Брязкальце. Мобіль. Крісло-гойдалка. Брязкальце – традиційна іграшка всіх малюків, корисна тим, що вчить концентруватися та шукати джерело звуку. Мобіль допоможе дитині зосереджуватися на предметах, його гарна музика заспокоїть. А завдяки розвиваючому килимку чи кріслу-гойдалці у мами звільняться руки та з’явиться трішки більше часу на себе.

Ми зібрали базовий список необхідних речей. Доцільно купити все за списком в одному місці – у дитячому універмазі СМІК. Все інше можна докуповувати за мірою необхідності.

Легких вам пологів і щасливого материнства!

Та не відмовляйте собі у задоволенні й обирайте для свого маленького скарба найкраще в мережі дитячих универмагах СМІК!

          Київ:

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.