Відповіді на питання

Академічна відпустка

З Вашого запитання не зовсім зрозуміла ситуація, в якій Ви опинилися.

Якщо нині Ви є студенткою-випускницею, то маєте право оформити академічну відпустку (у зв”язку із вагітністю, пологами та доглядом за дитиною). В такому випадку Вам необхідно буде звернутися до районного відділу Соцзабезу та подати пакет документів для отримання державної допомоги у зв”язку із вагітністю та пологами.

Якщо термін початку декретної відпустки припадатиме на вихід на роботу в інтернатуру, то Ви маєте звернутися до керівництва ЛПЗ-розподілу із заявою про працевлаштування одразу після отримання диплома про освіту. Разом із заявою на працевлаштування Ви подаєте заяву про надання декретної відпустки. До неї обов”язково додається лікарняний листок. ЛПЗ-розподілу нарахує та виплатить Вам декретні виплати. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.