Відповіді на питання

Беременность 32 недели, молочница, врач прописала залаин.

Дійсно, «Залаин» під час вагітності рекомендований до застосування тільки за життєвими показами, тобто тоді, коли користь від його застосування перевершує можливу шкоду, що її може нанести його застосування.

Чому Ваш лікар призначив даний препарат, я сказати  не можу, можливо Ви вже лікували молочницю безрезультатно ранішеі виходом є якраз призначення «Залаину».

Я не призначаю ні ліки, ні їх дозування, тому , будь ласка, ще раз поставте питання своєму лікарю, який призначив «Залаин».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.