Відповіді на питання

Як мені буде здійснюватись виплата на дитину?

На постановку на облік та початок отримання допомоги по безробіттю впливає стаття, за якою звільнена людина.

Для того, щоб отримати відповіді на перших два запитання Вам потрібно знайти і Інтернеті та прочитати Закон України «Про зайнятість населення» та   Наказ  Міністерства праці та соціальної політики України N 307 від 20.11.2000 «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності» 

Там все докладно розписано і відносно звільнення та отримання допомоги по безробіттю, і по виплатах.

 Відносно стажу.

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» 
"Загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню підлягають жінки, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами та отримують допомогу. Цей період буде зараховуватися до страхового стажу під час призначення їм пенсії"

 «Періоди отримання виплат за окремими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до частини 1 статті 7 Закону № 2240 зараховуються до страхового стажу. До таких періодів належать, зокрема, періоди отримання допомоги по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності) та матеріальної допомоги в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітного, тривалість виплати якої зараховується до загальної тривалості виплати допомоги по безробіттю».

 На виплати по народженню дитини впливає тільки те, якою за ліком народжена дитина 1-2-3..

 Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами надається тільки жінкам.

Чоловік може піти у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, але тільки у випадку, якщо Ви будете офіційно працевлаштовані.

 Про все це та багато іншого Ви можете дізнатись з статей розділу «Юридичні питання» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.