Відповіді на питання

Низька плацентація

Шановна Майя,

низька плацентація – це розташування плаценти, коли її нижній край знаходитися нижче 5 см (в III триместрі) від внутрішнього зіва, тобто в безпосередній від нього близькості. З таким діагнозом стикаються багато жінок, але зі збільшенням терміну вагітності, особливо в третьому триместрі, дуже часто плацента піднімається.

У разі передлежання плаценти або низької плацентації (плацента ближче 2 см від внутрішнього вічка) рекомендується обмеження фізичної активності та утримання від статевого життя.

Поштовхи дитини не впливають на плацентацію.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.