Відповіді на питання Для новонароджених

Благодарность за подарки и заботу

Здравствуйте, уважаемый коллектив информационной поддержки материнства  «Зростай, Малюк» ! Хочу выразить огромную благодарность вам за прекрасную обменную карту, в которой очень много полезной информации и конечно же акция с ценными призами! Для моей семьи было огромным  удивлением получить  столь приятные подарки.  Отдельная благодарность партнёрам вашей акции за очень качественную продукцию, и такой нужный и красивый набор для нашего малыша(кроватка “Сонька”,матрас “Veres”, постелька с одеялом и подушечкой “Veres”).

Спасибо за вашу заботу, которая так необходима будущим мамам!

Победительница конкурса и счастливый человек Алина Сенченко

(099) 555 7445

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.