Відповіді на питання

Можем ли мы с грудным ребенком остаться обслуживаться у нашего прошлого участкового педиатра на законных основаниях?

Якщо Ви проживаєте в містах та регіонах, де проводиться реформа медичної галузі (Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві), то можете послатись на пункт 3 Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затвердженого наказом МОЗ від 04.11.2011  №756:

 

3. Кожна дієздатна особа, яка досягла віку 14 років, може самостійно здійснювати вільний вибір/зміну лікаря, відповідального за надання їй первинної медичної допомоги, з числа лікарів загальної практики – сімейних лікарів, терапевтів дільничних, педіатрів дільничних та лікарів загальної практики – сімейних лікарів, які провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи – підприємці та перебувають з ЦПМСД у цивільно-правових відносинах (далі – лікар).

Якщо ж Ви проживаєте в іншому населеному пункті, поза межами зазначених регіонів, то Вам необхідно звернутись до керівника найближчого та зручного для Вас лікувально-профілактичного закладу за місцем постійного проживання з прохання взяти Вас на медичне обслуговування.

–               У разі, якщо  дане питання не буде вирішене, зателефонуйте на телефон «Гарячої лінії» МОЗ України: 0-800-801-333.  Працює  в робочі дні з 9.00 до 18.00.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк