Відповіді на питання

Масаж для малюка

Доброго дня, пані Алло!

На жаль, Ви не вказали вік дитини, але поради будуть наступні.

Для того, щоб в носових ходах не засихали носові виділення їх потрібно відсмоктувати за допомогою відсмоктувача для носа, носові ходи можна промивати фізіологічним розчином і після промивання бережно очищати носові ходи за допомогою гігієнічних паличок. При цьому потрібно слідкувати за тим, щоб не проштовхнути кірку в глибину, тобто вона спочатку повинна відмокнути,а вже після – видалятись.

Тепер щодо масажу. Масаж для дитини дає користь практично завжди, але перед проведенням домашніх сенсів потрібно пройти хоча б мінімальне ознайомлення з прийомами та правилами його виконання у лікаря або кваліфікованого масажиста, бажано, дитячого. Пальчики розгинати можна, але без фанатизму і поступово, з легким масажем долоньок і тилу кисті.  Потрібно обов’язково проконсультуватись з вашим педіатром щодо виду масажу, який потрібен Вашій дитині – оздоровчий чи лікувальний. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.