Відповіді на питання

Через який період (після народження дитини) чекати на після родові?

Шановна пані, ознайомтесь зі змістом хоча б декількох статей на задану тему в розділі «Б/Юридичні поради» на сайтй «Зростай, Малюк!».

Там ви знайдете відповіді, що кошти за до- та післяпологову відпустку повинні Вам були виплатити в перший же виплатний період після надання лікарняного листка до відділу кадрів чи бухгалтерії одним траншем.

Після народження дитини батьки оформлюють допомогу при народженні.

Також можна поскаржитись на несвоєчасну виплату коштів до ФСС ТВП України або на Урядову гарячу лінію – їх телефони Ви теж знайдете на сайті в тому ж розділі. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.