Відповіді на питання

Чи обов”язковим є проведення планових щеплень новонародженим

Згідно Закону України «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення» 
Стаття 27. Профілактичні щеплення 
Профілактичні щеплення з метою запобігання  захворюванням  на туберкульоз, поліомієліт,  дифтерію,  кашлюк,  правець  та  кір  в Україні є обов'язковими.
 
Все може залежати від ступеню гідронефрозу, тому що гідронефроз у новонароджених, та й взагалі гідронефроз у дітей може аж ніяк себе не проявляти аж до третього ступеня захворювання.
Хоча  у вашому випадку, я думаю, діагноз «Гідронефроз» був відомий заздалегідь, тому що це виявляється ще при проведенні пренатальної ультразвукової діагностики плода.
Тому, безпечність щеплень для вашої дитини необхідно вирішувати на місці з лікарем, який спостерігає за здоров’ям дитини. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.