Відповіді на питання

Гестаційний цукровий діабет – небезпека для плоду

Недіагностована або нелікована гіперглікемія в II або III триместрах вагітності може теж призвести до ускладнень у розвитку плоду, що мають назву діабетичної фетопатії (ДФ): макросомія (крупний плод), синдром расстройства дыхания у новорожденного. 

Щодо ваги плоду на даному терміні вагітності, будь ласка, розрахуйте його самі за допомогою таблиці, що розміщена у статті «Середньомісячні надбавки у вазі під час вагітності» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.