Відповіді на питання

Підкажіть, будь-ласка, чи враховуються аліменти в сукупний дохід сім”ї?

Так, згідно   Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги

 5. До сукупного доходу сімей (одержувачів) входять:

 5.13) одержані аліменти; { Підпункт 5.13 пункту 5 із змінами, внесеними  згідно  з  Наказом  Міністерства  праці  та  соціальної політики N 195а/161/453/144/677 ( z0699-05 ) від 10.06.2005 }

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк