Відповіді на питання

Резус-конфлікт – вагітність та годування.

Вагітні жінки з ризиком виникнення резус-конфлікту повинні проходити обстеження і лікування в спеціалізованому відділенні перинатального центру, де вони будуть весь час під наглядом фахівців.

Специфічною профілактикою резус-конфлікту є  ін’єкції антирезусного імуноглобуліну.

Антирезусний імуноглобулін призначають з метою профілактики гемолітичної хвороби плода вагітним з негативним резус-фактором, які належать до категорії ризику резус-конфлікту, на 28 тижні гестації (іноді, повторно на 34 тижні) та у яких не виявлені антирезусні антитіла.  

З метою  ослаблення резус-конфлікту всім Rh (-) вагітним повинні також проводитись курси неспецифічної десенсибілізуючої терапії.

 

Грудне вигодовування дитини з ознаками гемолітичної хвороби не дозволяється протягом 2 тижнів після пологів, щоб не погіршити стан немовляти.

Якщо при резус – конфлікті у новонародженого немає проявів гемолітичної хвороби, то після ін’єкції мамі антирезусного імуноглобуліну годування грудьми проводять без обмежень.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.