Відповіді на питання

Ризики при вагінтості

Пані Олено, з усіх наведених вами даних мене турбує, в першу чергу, ожиріння і мала різниця у вазі під час взяття на облік та на сьогодні. В середньому вагітні з надлишковою вагою набирають до 26 тижня вагітності близько 5 кг, у вас же різниця усього 2,9 кг. Я не знаю, з чим це пов’язане, можливо ви самі просто дещо втратили вагу свого власного тіла і таким чином маскується прибавка ваги плода. Тому потрібно звернути на це увагу.

По-друге, резус-конфлікт, якщо він є. Перша вагітність зазвичай проходить без ускладнень. Вірогідність резус-конфлікту дуже мала — 7-10%. Плід сам справляється з антитілами, бо вони не дуже шкідливі. Ще в першому триместрі ви повинні були здати  кров, щоб визначити, чи успадкував плід позитивний резус батька. Лікарі знають ведення вагітних з резус-конфліктом і повинні обговорити з вами питання використання антирезусного гамма-глобуліну..

По-третє – HbsAg. Якщо на даний час не відбулось вутрішньоутробне інфікування плода, то правильне ведення пологів убезпечить його від зараження під час пологів.

І останнє, я не знаю, де ви на даний час проживаєте, але, якщо в області, то бажано перейти на облік і народжувати в обласному перенатальному центрі (вони є в кожному обласному центрі).

Якщо в Києві, то ваш лікар повинен порадити вам пологовий будинок.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.