Відповіді на питання

Ризики при вагінтості

Пані Олено, з усіх наведених вами даних мене турбує, в першу чергу, ожиріння і мала різниця у вазі під час взяття на облік та на сьогодні. В середньому вагітні з надлишковою вагою набирають до 26 тижня вагітності близько 5 кг, у вас же різниця усього 2,9 кг. Я не знаю, з чим це пов’язане, можливо ви самі просто дещо втратили вагу свого власного тіла і таким чином маскується прибавка ваги плода. Тому потрібно звернути на це увагу.

По-друге, резус-конфлікт, якщо він є. Перша вагітність зазвичай проходить без ускладнень. Вірогідність резус-конфлікту дуже мала — 7-10%. Плід сам справляється з антитілами, бо вони не дуже шкідливі. Ще в першому триместрі ви повинні були здати  кров, щоб визначити, чи успадкував плід позитивний резус батька. Лікарі знають ведення вагітних з резус-конфліктом і повинні обговорити з вами питання використання антирезусного гамма-глобуліну..

По-третє – HbsAg. Якщо на даний час не відбулось вутрішньоутробне інфікування плода, то правильне ведення пологів убезпечить його від зараження під час пологів.

І останнє, я не знаю, де ви на даний час проживаєте, але, якщо в області, то бажано перейти на облік і народжувати в обласному перенатальному центрі (вони є в кожному обласному центрі).

Якщо в Києві, то ваш лікар повинен порадити вам пологовий будинок.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк