Відповіді на питання

Строковий договір і вагітність.

Якщо Ви працюєте за строковим договором і працедавець виплачував усі страхові внески, то Ви отримаєте усі виплати згідно нарахувань заробітної плати,  з якої сплачувались страхові внески.

Якщо ж страхові внески за Вас не сплачувались, то Ви маєте право оформити до-та післяпологові виплати у районному управлінні(відділі) праці та соціального забезпечення, як безробітна, що незареєстрована в Центрі зайнятості і нарахування Вам будуть проведені з розрахунку 25% від прожиткового мінімуму для працездатного населення.

Щодо звільнення, то не маючи на руках Вашого договору, я не можу сказати точно, але раджу Вам уважно ознайомитись зі статтями 174-186 Кодексу Законів про Працю України.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.