Відповіді на питання

Як найкраще припинити грудне годування?

Доброго дня , шановна пані Ларисо!

Питання на даний й час і просте, і водночас  досить складне. Відлучати дитину від грудей треба поступово. Спочатку замінюється одне денне годування іншим продуктом. Потім – ще одне годування, потім  – вечірнє. Потім – ранкове годування. Таким чином, замінюючи поступово годування грудьми, залишати тільки годування перед денним і нічним сном. Кожна заміна повинна проходити протягом тижня, потім наступна. 

Зверніть особливу увагу на їжу, якою замінюєте грудне молоко. Намагайтеся, щоб вона була корисною, збалансованою і смачною.

Щоб відлучення від грудного молока було менш помітним для дитини, поміняйте сам «обряд» годування. Змініть місце прийому їжі, не переодягайтесь в присутності дитини. 

Кладіть дитину спати окремо я к вдень, так і вночі – у вашому випадку це дуже важливо.

Звичайно, це потребує і психологічних зусиль, як від Вас, так і від дитини. Можливо доведеться пережити декілька безсонних ночей. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.