Відповіді на питання

Чи я маю право стати на облік в центр зайнятості?

Якщо ви не можете самомостійно працевлаштуватись, зверніться, будь ласка, до районного/міського ЦЗ.

Згідно ст.6 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»

2. Право  на забезпечення та соціальні послуги відповідно до цього  Закону  має  також  молодь,  яка  закінчила  або  припинила навчання   у   загальноосвітніх,   професійно-технічних   і  вищих навчальних  закладах,  звільнилася  із  строкової  військової  або альтернативної  (невійськової)  служби  і  яка потребує сприяння у працевлаштуванні  на  перше  робоче  місце  у  разі  реєстрації  в установленому порядку відповідних осіб як безробітних.

…молодь, яка закінчила або припинила навчання, звільнилась з військової або невійськової служби, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.
Мінімальний розмір встановлюється Правління Фонду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк