Відповіді на питання

Чи я маю право стати на облік в центр зайнятості?

Якщо ви не можете самомостійно працевлаштуватись, зверніться, будь ласка, до районного/міського ЦЗ.

Згідно ст.6 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»

2. Право  на забезпечення та соціальні послуги відповідно до цього  Закону  має  також  молодь,  яка  закінчила  або  припинила навчання   у   загальноосвітніх,   професійно-технічних   і  вищих навчальних  закладах,  звільнилася  із  строкової  військової  або альтернативної  (невійськової)  служби  і  яка потребує сприяння у працевлаштуванні  на  перше  робоче  місце  у  разі  реєстрації  в установленому порядку відповідних осіб як безробітних.

…молодь, яка закінчила або припинила навчання, звільнилась з військової або невійськової служби, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.
Мінімальний розмір встановлюється Правління Фонду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.