Відповіді на питання

Тест рухів плоду

Доброго дня, шановна пані Ольго!
Дякую Вам за запитання.
 Якщо ви маєте «Обмінну  карту вагітної жінки», то там детально описано , що це за тест і його значення.
Якщо ж ні, будь-ласка, інформація до Ваших послуг:
Тести рухів плоду потрібен для контролю стану малюка у вас в череві.
Якщо рухова активність підвищена або знижена, це може свідчити щодо погіршення стану плоду і необхідності додаткового контролю або певних заходів.
Тест проводитися з 28 тижня вагітності до пологів. Кожного тижня потрібно щодня робити відмітки у спеціальній таблиці – тест рухів плоду, а під час візиту до лікаря показати йому цю таблицю.
Суть тесту полягає у тому, що починаючи з 9-ї ранку, потрібно рахувати кількість рухів дитини З 9-ї ранку до 9-ї год. вечора має бути не менше 10 рухів.. Рахувати потрібно у стані спокою, поклавши руки на живіт, Коли ви дорахуєте до 10, зробіть відмітку в графі відповідного дня напроти тієї години, якої було десяте ворушіння.
Якщо було менше 10 ворушінь протягом дня, також зробіть відмітку напроти відповідного числа в графі цього дня, але в іншій таблиці, що розташована нижче. Щодо зміни рухливості плоду потрібно практично негайно повідомити про це свого лікаря.
Є ще один спосіб тестування рухової активності: за годину повинні бути не менші три ворушіння.

Але, у будь-якому випадку, не варто робити поспішних висновків. Аналізує таблицю лікар, і лише він може робити якісь висновки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк