Відповіді на питання

Чи може співробітниця прохати відпустку по догляду за дитиною до 1-го року?

 
Закон України «Про відпустки» ст. 20. 
…     Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  надається  за  заявою  жінки або осіб,  зазначених у частині третій статті 18 цього  Закону,  повністю  або  частково  в  межах установленого  періоду  та оформляється  наказом (розпорядженням)власника або уповноваженого ним органу. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк