Відповіді на питання

Дисплазія кульшових суглобів у дитини

Доброго дня, пані Мар’яно!

Дисплазія кульшового суглоба (ДКС) – це вроджена неповноцінність кульшового суглоба, внаслідок його неправильного розвитку, що може привести (або привело) до підвивиху або вивих головки стегнової кістки – до «вродженого вивиху стегна».

Тому, вибираючи один із методів лікування (масаж і лікувальна гімнастика, широке сповивання, стремена Павлика, хірургічне лікування, вправлення вивиху і лікування в кокситній пов’язці) лікар-ортопед повинен враховувати класифікацію та форму дисплазії ДКС.

Точний діагноз встановлюється за допомогою рентгенографії кульшового суглобу або його ультразвукового обстеження.

У разі, якщо у вас є сумніви у повноцінності та достатності лікування, вимагайте направлення вашої дитини на консультацію до лікувально-профілактичного закладу вищого рівня – обласної чи міської лікарні, до Києва.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.