Відповіді на питання

Заняття на фітболі

Доброго дня, пані Інно!

 

Комплекс фізичних вправ на фітболі повинен покращувати рухливість, гнучкість, еластичність суглобів і кровообіг всіх органів, а також зміцнювати дихальну і серцево-судинну системи організму.

Виконуючи роль опори, м’яч дає можливість вагітним жінкам розслабитися і краще відчути своє тіло, і з ним простіше виконувати вправи на розтягування м’язів. Балансуючи і утримуючи рівновагу, ви включаєте в роботу приховані резерви організму: вибудовуєте правильну поставу, розвиваєте координацію рухів, зміцнюєте всі м’язові групи, навіть ті, які зазвичай перебувають у пасивному стані.

Тому вправи на фітболі, в принципі, не можуть зашкодити малюкові і призвести до зміни передлежання, але все повинно виконуватись без фанатизму.  

В перебігу ж п’ятої фази вагітності (від 36 тижня і до пологів) необхідно закріплювати навички в глибокому і ритмічному диханні, в умінні розслаблятися і розміряти зусилля. Треба вдосконалювати ті вправи, що відповідають положенням, прийнятим породіллею під час пологів (підйоми тазу з опорою на лопатки і стопи, згинання ніг, повороти на бік), а такі вправи, зазвичай , виконуються без фітболу, а в положенні стоячи або лежачи.

Основні групи гімнастичних вправ Ви можете знайти в брошурі «Обмінна карта «Зростай, Малюк!»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.