Відповіді на питання

Підвищення температури тіла на перших тижнях вагітності

Температура при вагітності на ранніх термінах може бути дещо підвищеною і це не є патологією, в більшості випадків. Справа в тому, що різноманітні перебудови в організмі жінки, і в особливості гормональні (продукування гормону прогестерону), викликають уповільнення тепловіддачі і як результат – підвищення температурних значень. Якщо температура при вагітності 37 на перших тижнях після зачаття, то це не повинно бентежити, якщо тільки немає інших симптомів захворювань.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.