Відповіді на питання

Малюка турбують запори

Доброго дня, пані Тетяно!

Важливе значення у профілактиці та корекції запорів у малюка має також правильне Ваше харчування з виключенням газоутворюючих продуктів (капуста, виноград, чорні сорти хліба), правильний питний режим (не менше 2500 мл рідини на добу), а також нормалізація моторики кишковика (обов’язкове регулярне вживання овочів, овочевих супів, каш, хлібів з висівками, безпосередньо запарювати пшеничні висівки, їсти чорнослив, інжир, салати з відвареного столового буряка, відварений гарбуз, компот з чорносливу, слизисті каші – вівсяна, «Артек»).

Ви повинні також знати, що свіжий, одноденний кефір має послаблюючу дію, 2-3 денний – кріпить.

До раціону харчування малюка, відповідно до його віку, вводиться круп’яний або овочевий прикорм (за погодженням з педіатром), як джерело харчових волокон. Після введення «густого» прикорму необхідно стежити, щоб у дитини був достатній водний режим (кип’ячена вода до 100 мл/добу), тому що у разі нестачі води в організмі вона всмоктується з товстого кишечнику, а сухі калові маси не викликають належного рефлексу у прямій кишці.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.