Відповіді на питання

Лікування сухого кашлю під час вагітності

Доброго дня, пані Анастасіє!

Кашель, як і інші захворювання під час вагітності, потрібно лікувати.

Але при цьому обов’язково потрібно порадитись з своїм лікарем, який вас спостерігає, знає особливості вашого організму та особливості перебігу вагітності і може призначити медикаментозні ліки, що не є шкідливими для вагітної та плоду в різні періоди вагітності.

З простих не медикаментозних методів можна застосовувати інгаляції, що допомагають  заспокоїти сухий кашель, який є особливо неприємним для вагітної, тому що під час кашлю напружується живіт і це може бути боляче для вагітної.

Інгаляції можна проводити в домашніх умовах – подихати гарячою парою над каструлею з відвареною картоплею – в результаті кашель пом’якшується. Можна також дихати відварами різних трав: шавлія, звіробій, чебрець, ромашка підійдуть при сухому кашлі, а при вологому — череда, мати-й-мачуха, деревій і подорожник.

У разі підвищеної температури такі зігріваючі процедури проводити небажано.

Обов’язковим під час лікування кашлю та простуди необхідно багато пити: це може бути чай, молоко чи відвари трав. Важливо, щоб протягом доби ви випивали близько двох літрів рідини.

Добре впливає на пом’якшення кашлю та переводу його в мокру фазу кип’яче молоко з медом та содою.

Бажаємо Вам швидкого одуження.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.