Відповіді на питання

Слизові виділення на 37 тижні

Перед пологами з піхви може виділятися секрет залоз матки – густий, тягучий слиз, нерідко з домішками крові. Ці виділення завжди відбуваються перед початком пологів, але вони не означають їх негайного початку. Пологи можуть початися як через кілька годин, так і через кілька днів після появи виділень.

Визначити, як скоро почнуться пологи, приблизно можна за кольором відокремлюваного слизу: якщо він білого кольору, то до пологів може пройти ще 2-3 дні, якщо коричнюваті, то до початку пологів залишилося кілька годин. Кров’янисті слизові виділення секрету залоз шийки матки зазвичай означають початок розкриття і скорочення шийки матки, тобто пологи вже починаються.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.