Відповіді на питання

Набуття громадянства України за народженням

Щоб урегулювати усі питання ЗАКОНУ   УКРАЇНИ  «Про громадянство України» в правовому полі та зареєструвати новонародженого громадянином Канади Вам потрібно звернутись до посольства чи консульства Канади в Україні.

Але, в результаті реєстрації дитини громадянином іншої країни мати не має права на отримання допомоги по народженню дитини.

 

Стаття 7. Набуття громадянства України за народженням

     Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.

     Особа, яка  народилася  на  території  України  від  осіб без громадянства,  які на законних підставах проживають  на  території України, є громадянином України.

     Особа, яка   народилася   за  межами  України  від  осіб  без громадянства,  які постійно на законних  підставах  проживають  на території  України,  і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.

     Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за  народженням  громадянства  жодного  з  батьків, є громадянином України.  ( Частина четверта статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV ( 2663-15 ) від 16.06.2005 )

     Особа, яка народилася на території України,  одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні,  і  не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство  того з  батьків,  якому  надано  статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.

Особа, яка  народилася  на  території  України від іноземця і особи  без  громадянства,  які на законних підставах проживають на території  України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України. ( Частина шоста статті  7  із  змінами,  внесеними  згідно  із  Законом  N 2663-IV ( 2663-15 ) від 16.06.2005 )

Новонароджена дитина,  знайдена на території України,  обоє з батьків якої невідомі (знайда), є громадянином України.

Особа, яка має  право  на  набуття  громадянства  України  за народженням, є громадянином України з моменту народження.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.