Відповіді на питання

Оплата декретної відпустки

 

Так, усі офіційні працевлаштування за сумісництвом враховуються під час нарахування виплат за до- та після пологову відпустку.

Підстава – Постанова Кабінет Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 – Порядок …

 

Пункт 21. Якщо застрахована особа працює за сумісництвом,  страхові виплати  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітності та    пологах    та    оплата   перших   п’яти   днів   тимчасової непрацездатності  за  рахунок  коштів  роботодавця здійснюються на підставі  копії  листка непрацездатності, виданого в установленому порядку,  засвідченої  підписом  керівника  і печаткою за основним місцем  роботи  та довідки про середню заробітну плату за основним місцем  роботи. 

У цьому разі сумарна заробітна плата,  з якої  розраховуються страхові  виплати,  за місяцями розрахункового періоду за основним місцем  роботи  та  за  місцем (місцями) роботи за сумісництвом не може  перевищувати  розмір  максимальної величини (граничної суми) заробітної  плати  (доходу), оподатковуваного доходу (прибутку), з яких  сплачуються  страхові внески до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк