Відповіді на питання

Лікар-інтерн в непрацездатності у звязку з пологами

Ви можете вчиняти все на власний розсуд, але державою недарма передбачено Законом «Про відпустки» тривалість до- та після пологової відпустки 126 днів (70+56). Причому ця відпустка надається тільки вагітній жінці. Відпустка по догляду за дитиною віком до трьох років може оформити один з родичів непенсійного віку.

 

Якщо жінка за власним бажанням продовжувала працювати, незважаючи на виданий листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, їй за рахунок коштів ФСС з ТВП будуть профінансовані лише дні фактичної декретної відпустки. За період, коли жінка працювала, буде виплачено заробітну плату. Чинним законодавством не передбачено одночасної виплати заробітної плати і допомоги по вагітності та пологах (лист Мінсоцполітики від 18.07.2007 р. №441/020/99-07).

 

Тобто, Ви можете надати лікарняний до бухгалтерії, але потрібно попередити, що будете працювати, так же потрібно і поступити, коли вийдете з післяпологової відпустки раніше.

І ще одна порада – прочитайте уважно статті в розділі «юридичні поради» на сайті «Зпростай, Малюк!» – там Ви знайдете дуже багато відповідей на свої запитання.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.