Відповіді на питання

Чи можуть скоротити посаду особи, яка знаходиться в декреті?

Керівництво та кадрова служба, тим більш, державної адміністрації, в першу чергу повинна дотримуватись вимог Глави ХІІ. Праця жінок (ст. 174-186) Кодексу законів про працю України.

Вам теж рекомендую з ними ознайомитись і  вирішувати питання щодо подальшого скорочення та праце влаштування, будучи озброєною правовими знаннями.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк