Відповіді на питання

Підозра на цукровий діабет

Доброго дня, шановна пані Євгеніє!

Я б не радив Вам  нехтувати призначеннями лікаря щодо подальших обстежень та лікування (медикаментозного чи дієтичних обмежень).

Це дозволить більш точно встановити діагноз та, в подальшому, встановити чи є це тимчасовими порушеннями обміну цукру під час вагітності, чи дійсно у Вас розвивається ЦД ІІ типу.

Наслідком неправильної поведінки вагітної та її тактики ведення можуть бути самі різні: ускладнення вагітності і порушення стану плода, слабкість родової діяльності тощо.

Тому,  дуже бажано, щоб, починаючи з 37-38 тижнів, хвора перебувала в спеціалізованому акушерському стаціонарі, де їй буде забезпечений ретельний динамічний контроль за станом плода (УЗД, кардіотокографія тощо).

Беременность и диабет.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.