Відповіді на питання

Грошові виплати у зв”язку з вагітністю та пологами

Спочатку до районного (міського) фонду соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП), а потім за телефонами «гарячої лінії», зазначених статті «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради».

 

Щодо порядку і термінів виплат читайте в статті «ДЕЯКІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИПЛАТОЮ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.