Відповіді на питання

Симптоми алергії під час вагітності

Пані Юліє, Вам необхідно в будь-якому випадку, навіть якщо цей стан тривав недовго, звернутися за консультацією до алерголога, а не до дерматолога.

Якщо ж такої можливості немає, зверніться повторно до дерматолога, але акцентуйте його увагу га тому, що Ви вагітні.

Хочеться підкреслити, що основне в лікуванні алергічних станів і захворювань – не усунення симптомів алергії за допомогою лікарських препаратів, а повне виключення контакту з алергеном, тому постарайтесь пригадати, чи були такі випадки у Вас в минулому. На даний час потрібно припинити вживання тих овочів чи фруктів, щодо яких Ви згадуєте.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.