Відповіді на питання

Виявили грибок

Доброго дня, пані Олено!

Взагалі сам грибок не є небезпечним для малюка, але тільки в тому випадку, якщо Ви не заразитесь від своєї собаки. У разі діагностування грибку а у Вас, його потрібно буде лікувати, а застосування практично усіх протигрибкових препаратів протипоказане під час вагітності та годування грудьми.

Тому Вам потрібно вирішити, хто буде лікувати собаку. Рекомендую і Вам відвідати дерматолога, щоб виключити зараження Вашого організму.

Вирішіть, що для Вас важливіше – здорова дитина чи собака в домі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.