Відповіді на питання

Як розрахувати допомогу на дитину?

На жаль, Ви не вказали вік дитини.

Але якщо їй виповнилось 18, вона вважається повнолітньою, а допомога призначається дітям до 18 років або у разі, коли діти навчаються на денному стаціонарі. Тому зменшення розміру соціальної допомоги дійсно можливе.

Більш детально можна прочитати в статті «Таблиця соціальних виплат з 1 грудня 2013 року»  на сайті «Зростай, Малюк!», а також в Законі України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та Постанові КМУ  від 27 грудня 2001 р. № 1751.

Виходячи з того, що Ваша дитина отримувала стипендію, можна зробити висновок, що вона навчається на бюджетному відділення, тобто за державним замовленням.

Тут Вам пригодиться знання Постанови КМУ  від 22 серпня 1996 р. N 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням» 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.