Медичні установи Київ

Медичний центр DIVERO в Києві

Медичний центр DIVERO в Києві

“Вагітність – час чудесних перетворень і величезної відповідальності. У цей неповторний період вашого життя, ми, в Медичному центрі «ДІВЕРО», готові надати вам необхідну підтримку та кваліфіковане медичне обслуговування.

Наш центр пропонує повний спектр послуг для майбутніх матерів з урахуванням індивідуальних потреб та особливостей кожної вагітності. Ви отримаєте не лише професійний медичний догляд, а й теплу підтримку на кожному етапі вашого вагітності.

Ваше здоров’я і благополуччя є нашим пріоритетом! Тому ми робимо все, щоб ваш шлях до материнства був максимально комфортним і безпечним.

Довірте свою вагітність нам, і ми зробимо все, щоб ваше материнство було радісним і безтурботним. Звертайтеся до Медичного центру «ДІВЕРО», де ваше здоров’я – наша турбота!”

Запишіться на безкоштовну консультацію-знайомство до лікаря гінеколога і Вам порадять індивідуальну програму ведення вагітності. Лікар пройде цей шлях разом із Вами, пояснюючи усе до дрібниць у доступній формі, підтримуючи Вас та контролюючи Ваш стан 24/7 протягом усієї вагітності.

Можна записатися до лікаря за номером: +38-044-350-43-82, 066-350-77-77

Чекаємо на Вас!

Медичний центр DIVERO в Києві

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.