Головна Медичні установи Вінниця

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР “САЛЮТЕМ”, ВІННИЦЯ

Медичний центр Салютем

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР “САЛЮТЕМ” – це багатопрофільний медичний заклад, в якому зосереджені сучасні технології лікувального та діагностичного напрямку.

В медичному центрі Салютем доступні консультації широкого переліку загальних та вузько направлених спеціалістів, видача лікарняних листів, супровід вагітності, вакцинація, профілактичні огляди, лабораторна діагностика, амбулаторна хірургія та травматологія, ультразвукові обстеження та різноманітна функціональна діагностика.

Методи діагностики, лікування та профілактики, що застосовуються у медичному центрі «Салютем», ґрунтуються на рекомендаціях доказової медицини в рамках чинних стандартів надання медичної допомоги та рекомендаціях Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я.

У медичному центрі «Салютем» працюють висококваліфіковані лікарі, більшість яких з практикуючим стажем не менше 10-15 років. Проводиться консультативний прийом докторів та кандидатів медичних наук.

Ефективне лікування неможливе без своєчасної та якісної діагностики. На базі медичного центру «Салютем» є сучасне діагностичне обладнання, основною метою якої є точна діагностика функцій людського організму.

Ультразвукове обстеження є одним із найбільш інформативних, безпечних та безболісних методів діагностики нашого організму. В медичному центрі «Салютем»  ультразвукова діагностика виконується на апаратах експертного класу, які забезпечують чудову якість зображення у всіх областях застосування.

Акушерські ультразвукові обстеження у медичному центрі «Салютем» виконують FMF сертифіковані лікарі УЗД.

Одним з найбільш інформативних методів оцінки внутрішньоутробного стану дитини і діагностики гіпоксії плоду є Кардіотокографія. Цей метод заснований на аналізі частоти серцевих скорочень плоду і його рухової активності.

Кардіотокографія(КТГ)- це абсолютно безпечний метод діагностики для мами і малюка і може виконуватися, при необхідності, повторно.

Кардіомоніторинг плода в центрі проводиться на сучасному апараті Sonicaid TEAM з використанням всесвітньо визнаної системи аналізу Доуса-Редмана.

Вакцинація дітей і дорослих — найбільш надійний спосіб формування імунного захисту організму від  небезпечних захворювань.

У медичному центрі «Салютем»  проводиться вакцинація від широкого спектру інфекцій. Для цього використовуються якісні сертифіковані вакцини виробництва Бельгії, Франції, США від провідних виробників. Кожна вакцина зберігається відповідно до вимог ВООЗ та має сертифікат якості.

«Салютем» в перекладі з латинської мови означає «Здоров’я». Ми зробимо все для того, щоб Ви та Ваші близькі були здоровими.

Медичний центр Салютем

 

Наші контакти:

+380676528081              Сайт:          www.salutem.ua

+380736528081              Інстаграм:  @salutem_ua

+380506528081              Фейсбук:    @salutem.ua

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.