Юридичні питання

Адміністрація звільнила дочку з роботи за згодою сторін, особисто вона заяви не писала. Як їй діяти після виходу з лікарні?

Моя дочка працює продавцем в магазині ПАКО.В звязку з вагітністю її поклали в лікарню для збереження вагітності. Адміністрація звільнила її з роботи за згодою сторін,особисто вона заяви не писала.як її діяти після виходу з лікарні?

Оскаржувати звільнення через суд.Законодавство забороняє звільняти вагітних жінок.
Детально можна прочитати в статті “ВИТЯГ З КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ – ПРАЦЯ ЖІНОК” (СТ. 174-186) розділу Юридичні поради сайту Зростай Малюк або безпосередньо в законі України Про відпустки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.