Юридичні питання

Алгоритм дій після оформлення декретної відпустки

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, який алгоритм дій повинен бути після оформлення декретної відпустки перед пологами. В цей період буде проводиться виплата лікарняних чи декретних в які строки потрібно звертатися в соц без. за оформленням допомоги після народження дитини? Дякую.

Весь алгоритм дій Закони Постанови, впритул до телефонів Гарячої лінії ФСС ТВП України та КМ України розміщено на сайті Зростай Малюк в розділі “Юридичні поради”.Будь ласка, ознайомлюйтесь і користуйтесь порадами.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.