Аналізи мами та дитини

Аналіз антитіл на краснуху

Доброго дня. Сьогодні отримала результати аналізів на торч інфекції. Цікавить результат аналізу антитіл на краснуху. ( Показник IgG більше ніж 500 MO/мл). Допоможіть зрозуміти, це хороший результат і в мене є антитіла до вірусу краснухи чи навпаки поганий і варто звернутися до лікаря? Дякую.

Наявність антитіл до збудника  краснухи (IgG) свідчить за перенесене захворювання. Лікування на даний час не вимагає.

Але вам потрібно порадитись з своїм лікарем та ознайомити його з повними результатами аналізів. Тільки лікар, який веде вагітність, може призначати чи не призначати лікування та обстеження.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.