Аналізи мами та дитини

Аналізи на ТОРЧ-інфекцію

Здравствуйте. Я на 13 недели беременности сдала анализы на торч-инфекции, результаты: цитомегаловирус LgG-58,6Du; герпес(тип 1+2)LgG-24Du; хламидия(trachomatis)LgG-18,9Du; червоничка LgG-45мо/мл. Мой гинеколог назначила мне принимать 3 месяца протефлазид, а вчера встала на учет в женскую консультацию, так там врач акушер-гинеколог сказал что мне торч-инфекции вообще не надо было сдавать и от протефлазида вообще нет ни какого толку. Можете ли вы мне как-то прокоментировать анализы и что мне делать дальше. Заранее благодарна за внимание.

З листа не зовсім є зрозумілим, чому і коли Ви здавали аналізи на ТОРЧ-інфекцію, адже  жінки можуть здавати такі аналізи в період планування вагітності, а вагітні жінки здають за показами, що їх визначає лікар.

Їх результат є однією з складових подальшого планування та ведення вагітності.

Щодо трактування аналізів Ваших , то ми цього не робимо, їх результати повинен коментувати Ваш лікар акушер-гінеколог в ЖК.

Він же і повинен Вам пояснити:

–          чому даний лікарський препарат є недієвим (протефлазид в будь триместрі вагітності призначається, виходи з доцільності, порівнюючи можливу користь для матері і потенційний ризик для дитини);

–           чому не потрібно було здавати аналіз на ТОРЧ-інфекцію (згідно вимог наказу МОЗ №417 від 15.07.2011 вагітні жінки здають такі аналізи за показами).

Якщо ж він цього не зробить, зверніться, будь ласка, до завідувача ЖК за необхідними роз’ясненнями.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк