Аналізи мами та дитини

Аналізи на ТОРЧ-інфекцію

Здравствуйте. Я на 13 недели беременности сдала анализы на торч-инфекции, результаты: цитомегаловирус LgG-58,6Du; герпес(тип 1+2)LgG-24Du; хламидия(trachomatis)LgG-18,9Du; червоничка LgG-45мо/мл. Мой гинеколог назначила мне принимать 3 месяца протефлазид, а вчера встала на учет в женскую консультацию, так там врач акушер-гинеколог сказал что мне торч-инфекции вообще не надо было сдавать и от протефлазида вообще нет ни какого толку. Можете ли вы мне как-то прокоментировать анализы и что мне делать дальше. Заранее благодарна за внимание.

З листа не зовсім є зрозумілим, чому і коли Ви здавали аналізи на ТОРЧ-інфекцію, адже  жінки можуть здавати такі аналізи в період планування вагітності, а вагітні жінки здають за показами, що їх визначає лікар.

Їх результат є однією з складових подальшого планування та ведення вагітності.

Щодо трактування аналізів Ваших , то ми цього не робимо, їх результати повинен коментувати Ваш лікар акушер-гінеколог в ЖК.

Він же і повинен Вам пояснити:

–          чому даний лікарський препарат є недієвим (протефлазид в будь триместрі вагітності призначається, виходи з доцільності, порівнюючи можливу користь для матері і потенційний ризик для дитини);

–           чому не потрібно було здавати аналіз на ТОРЧ-інфекцію (згідно вимог наказу МОЗ №417 від 15.07.2011 вагітні жінки здають такі аналізи за показами).

Якщо ж він цього не зробить, зверніться, будь ласка, до завідувача ЖК за необхідними роз’ясненнями.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк