Юридичні питання

Антикризовий закон стосовно соціальних виплат

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, що чути про новий антикризовий закон, стосовно соціальних виплат на діток.Коли саме він вступає в силу і що буде з тими батьками, які вже отримують кошти.Їм також скоротять виплати, чи цей закон стосується тих, хто з 1 квітня народиться? Дякую

Усі зміни в Законі України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми та Законі України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов*язкове державне соціальне страхування” набирають чинності з 1 липня 2014 року.Детально в новинах та розділі Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.